Anna Lotan Hamamelis Moisturizer + Peeling Rinsse off Exfoliating Scrub Producent: Anna Lotan
Opakowanie: Krem 70 ml + peeling 100 ml
Nawilżacz w kremie z wyciągiem z oczaru Wirginijskiego do skór z problemami Clear (802) 70ml
Preparat specjalnie zaprojektowany w celu ukojenia problematycznych i tłustych skór, nawilżacz daje ulgę redukując zaczerwienienia i wyciszając skórę. Zawiera w >99% składniki pochodzenia naturalnego, między innymi uspokajające i nawilżające ekstrakty ziołowe z aloesu, brodaczki właściwej, miodu czy unikalną opatentowaną pochodną cynamonu SEPICONTROL®, która reguluje pracę gruczołów łojowych.
Wyciąg z oczaru wirginijskiego reguluje nadmierne wydzielanie potu i łoju, hamuje rozwój drobnoustrojów i ogranicza procesy zapalne w skórze. Naturalne oleje zawarte w nawilżaczu zostały wybrane spośród najmniej podatnych na utlenianie (jojoba i trójglicerydy). Witamina E połączona z naturalną pochodną konserwującą utrzymuje jakość naturalnych składników w nawilżaczu.
Sposób użycia: Aplikować 1-2 razy dziennie lub za każdym razem, gdy skóra wymaga nawilżenia
Czysty peeling z plantominerałami Clear (809) 100 ml
Głęboko oczyszczający peeling nowej generacji 100% naturalny na bazie plantominerałów z Morza Martwego. Szybko i skutecznie rozpuszcza obumarły naskórek, pozostawiając skórę gładką i świeżą. Działa detoksykująco na skórę wywołując ciśnienie osmotyczne. Zawartość naturalnych emolientów, protein z pszenicy oraz tonizujących ekstraktów ziołowych wspomaga i przyspiesza usuwanie martwego naskórka. Plantominerały służą jako naturalny składnik złuszczający, który rozpuszcza się podczas emulgacji z wodą co pozwala ograniczyć i kontrolować intensywność i czas trwania peelingu indywidualnie do potrzeb skóry. Naturalnie perfumowany, naturalnie konserwowany.
Sposób użycia:
Nałożyć na policzki, czoło i brodę peeling wielkości ziarenka grochu i emulgując z wodą stopniowo rozprowadzać na twarzy. Masować przez 1-2 minuty cały czas dodając wody. Następnie dokładnie zmyć wodą. W przypadku dostania się peelingu do oczu, należy przemyć dużą ilością wody.
Naturalne produkty linii CLEAR zostały specjalnie stworzone dla skór tłustych i problematycznych, trądzikowych aby poprawić stan naskórka poprzez zmniejszenie nadmiernego łojotoku i zatykania porów. Likwiduje zaskórniki oraz poprawia higienę skóry bez nadmiernego wysuszenia skóry.
Preparaty linii CLEAR zawierają naturalne konserwanty, co czyni je w 100% hypoalergicznymi dermokosmetykami.
Prezentowane zdjęcie może się nieco różnić od aktulanego wyglądu towaru.
ZESTAW Anna Lotan Clear Nawilżacz w kremie (802) 70ml + peeling z plantominerałami (809) 100ml
|