Ampułki Mesoaroma GSH Glutation 10 x 5ml
Cena: 189,00zł


Ampułki Mesoaroma GSH Glutation 10 x 5ml Cena: 189,00zł

Mesoaroma GSH 10x5ml

Producent: MesoAromaWorld
Koktajl odmładzający zawierający glutation o właściwościach silnie przeciwzmarszczkowych i rozjaśniających przebarwienia.

Ampułka do mezoterapii Mesoaroma GSH Glutation jest tripeptydem składającym się z L-cysteiny, kwasu L-glutaminowego i glicyny. Jest to bardzo ciekawa i mała cząsteczka, która jest wytwarzana przez organizm i zawarta w każdej komórce. To najważniejszy przeciwutleniacz organizmu, ponieważ działa od wewnątrz komórki.

Przeciwutleniacze – najbardziej znane z nich to witaminy C i E – są niezbędne dla zdrowia, ponieważ neutralizują wolne rodniki, które mogą gromadzić się w komórkach i powodować ich uszkodzenia. Glutation występuje w komórkach, dlatego jest w stanie neutralizować wolne rodniki.

Ma także potencjalnie szerokie korzyści zdrowotne, gdyż można go znaleźć we wszystkich typach komórek, w tym w komórkach układu immunologicznego, których zadaniem jest ochrona organizmu przed chorobami, toksynami, wirusami, zanieczyszczeniami, promieniowaniem i stresem oksydacyjnym. W razie wystąpienia uszkodzeń, natychmiast przystępuje on do naprawy szkód wyrządzanych przez wolne rodniki i reaktywne związki tlenu, podtrzymując jednocześnie działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witamina C i E.

Wskazania:
Zapobieganie starzeniu się skóry, zabiegi depigmentacyjne

Składniki aktywne:
- Woda
- Glutation
- Chlorek sodu

Jak stosować:
Ampułka przeznaczona do zabiegu mezoterapii bezigłowej, igłowej może być podawana za pomocą igły i strzykawki lub za pomocą derma rollera.
Po zabiegu można wmasować zawartość ampułki na twarz i pozostawić do wyschnięcia.

Opakowanie: 10x 5ml


Cena jednostkowa 378,00zl/100ml


--- Pozycja niedostępna.---
 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
mastercard visa