|
Producent: Dr. SEA Izrael
Przeciwstarzeniowy krem-serum pod oczy z prebiotykiem pielęgnuje delikatne okolice oczu, poprawia mikrobiom i zapobiega starzeniu się skóry.
Prebiulina normalizuje poziom nawilżenia płaszcza hydrolipidowego, pomaga neutralizować oznaki zmęczenia, niedoskonałości i zmarszczki.
Biotyna znacząco poprawia elastyczność i sprężystość skóry, przyczyniając się tym samym do jej odmłodzenia i powstania bariery ochronnej przed negatywnym wpływem środowiska.
Ekstrakt z herbaty jest naturalnym przeciwutleniaczem, który pomaga redukować działanie wolnych rodników.
Olejek jojoba głęboko odżywia delikatną skórę, czyniąc ją gładką i miękką.
Sposób użycia:
Krem serum nałożyć równomiernie na oczyszczoną okolicę oczu, wmasować opuszkami palców, delikatnie wklepując.
Ostrzeżenie:
Używać produkt zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami, unikać kontaktu kosmetyku z oczami, nie połykać, chronić przed dziećmi. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego! Nie używać w razie wiadomego uczulenia na jakikolwiek ze składników.
Producent: Dr. SEA Dead Sea Products, Miluot Industrial Area 24, Acre (Akko), 1032900, Israel, info@doctor-sea.com, www.doctor-sea.com, Importer: F. H. Jofi, Biuro Handlowe i Salon Firmowy Złotoryjska 3-5 59-220 Legnica, info@jofi1.pl, www.jofi1.pl
Cena jednostkowa 433,00zl/100ml
|