Krem Fusion Mesotherapy Probiotix Cream 50ml
Cena: 270,00zł


Krem Fusion Mesotherapy Probiotix Cream 50ml Cena: 270,00zł
Dostawa GRATIS

Fusion Mesotherapy Probiotix Cream 50 ml

Producent: Fusion Mesotherapy
Ultra odżywczy krem do skór suchych, atopowych i uwrażliwionych.

Przywraca prawidłową mikroflorę i obronę biologiczną skóry.

Bogaty krem odżywczy do pielęgnacji skóry suchej, atopowej i wrażliwej. Kompleks pre- i probiotyczny składa się z:
1. glukooligosacharydów – otrzymywanych w drodze syntezy enzymatycznej z substratów roślinnych, w 100% z czystego soku roślinnego
2. ß-fruktooligosacharydów – otrzymywanych przez tłoczenie na zimno bulw jicamy (kłębianu kątowatego – bulwy krzewu z Meksyku) i bulw słodkich ziemniaków – batatów
3. bakterii probiotycznych Lactobacillus – dezaktywowanych przez tyndalizację i liofilizację, a następnie aktywowanych na skórze.

Produkt ten służy do przywracania prawidłowej mikroflory bakteryjnej oraz wzmocnienia biologicznych mechanizmów odpornościowych skóry.

Działając jako substrat odżywiający kolonie bakterii komensalnych przyczynia się do zwiększenia bariery ochronnej skóry.

Dzięki bogactwu naturalnych cukrów (GOS i FOS) od pierwszego użycia poprawia wygląd i komfort skóry, a niweluje uczucie dyskomfortu charakterystyczne dla skóry nadwrażliwej, atopowej i przesuszonej.

Składniki aktywne:
- Ultra niskocząsteczkowy kwas hialuronowy,
- kompleks probiotyków

Sposób użycia:
Krem stosować na noc, po dokładnym oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu Mikroemulsją oczyszczającą. Krem wmasowywać ku górze okrężnymi ruchami.

Opakowanie: 50 ml

Dostawa GRATIS
 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
mastercard visa