Krem Medex Creme Riche de L’Ocean 24-godzinny eliksir anty-oksydacyjny 50ml
Cena: 279,00zł 251,10zł


Krem Medex Creme Riche de L’Ocean 24-godzinny eliksir anty-oksydacyjny 50ml Cena: 251,10zł
Dostawa GRATIS

Medex Creme Riche de L’Ocean 50 ml

Producent: Medex
Morski eliksir bogaty w dobrodziejstwa mórz i oceanów.

Krem nti-Aging na dzień z filtrem UV

24-godzinny eliksir morski bogaty w przeciwutleniające ekstrakty z alg i wodorostów.

Dla maksymalnej odbudowy, ochrony i detoksykacji dla każdego rodzaju skóry.

Medex Crème Riche de l'Océan zapewnia wspaniałe uczucie skóry. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej, suchej i odwodnionej.

Algi i wodorosty tworzą 24-godzinny eliksir anty-oksydacyjny, który ma silne właściwości naprawcze, ochronne i detoksykujące skórę. Wiodącymi składnikami są mikroalgi czerwone i brązowe pozyskiwane z wód wybrzeża Atlantyku, które są źródłem protein, soli mineralnych, witamin A i B12 – niezbędnych do hamowania procesów starzenia.

Ostatnie badania wykazują, iż taka mieszanka alg chroni skórę przez szkodliwym działaniem środków powierzchniowo – czynnych w kosmetykach. Krem zawiera także humektanty – substancje higroskopijne silnie nawilżające, których struktura pozwala na absorbowanie i zatrzymywanie wody z otoczenia.

Najcenniejsze jednak w eliksirze jest działanie mikroalg, które naturalnie są wystawione na całodzienną radiację UV i promienie słoneczne na otwartym morzu, dlatego wyspecjalizowały się w skutecznej ochronie przed niszczącym działanie promieniowania. Są to najbardziej zaawansowane organizmy w protekcji przeciwsłonecznej, które wykształciły bardzo precyzyjne mechanizmy ochrony, które to wykorzystywane są w Kremie Riche De L`Ocean.

Ten morski eliksir zawiera morskie- trio-oksydacyjne bazujące na komórkach macierzystych ekstraktów z alg, naturalnej prowitaminie A i ekocertyfikowanym emulgatorze. Dzięki temu kompleksowi działamy trójtorowo – prewencyjnie – antyoksydacyjnie, naprawczo po uszkodzeniach UV oraz wzmacniająco na mechanizmy obronne skóry przez 24 godziny na dobę.

Sposób użycia:
Aplikować na osuszoną i oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu rano i wieczorem. Szczególnie w okresach nasilonej ekspozycji na słońce.


Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 223,20zl

Cena jednostkowa 502,20zl/100ml
Dostawa GRATIS
 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
mastercard visa