Producent: Anna Lotan
Naturalne kosmetyki mineralne linii Spa & Body Care doskonale nawilżają oraz regenerują skórę ciała. Różnorodność produktów mineralnych oraz ich przeznaczenie pozwala na tworzenie indywidualnych kuracji odżywczych, regenerujących, relaksacyjnych oraz zwalczającymi cellulit. Linia Spa & Body Care zawiera ok 40 kosmetyków w tym: - Algi na ciało o działaniu złuszczającym, regenerującym, tonizującym - Maseczki wyszczuplające na bazie plantominerałów - Peelingi mineralne, naturalne, aktywne - Balsamy do ciała odżywcze, nawilżające - Olejki i kremy do masażu - Naturalną sól z Morza Martwego i Błoto z Morza Martwego Zawartosć soli i błota z Morza Martwego oraz naturalnych wyciągów roślinnych idealnie wspomaga leczenie schorzeń skórnych tj. cellulit, egzemy, łuszczyca.
Producent: Anna Lotan - linia: SPA & Body Care
Opakowanie: 100
KOD 060
Balsam do pielęgnacji stóp bogaty w naturalne, aktywne składniki i esencje olejków. Balsam intensywnie nawilża i odżywia skórę stóp, zapobiegając pękaniu i przesuszaniu. Dzięki zawartości propolisu preparat zapobiega powstawaniu grzybicy oraz intensywnie zmiękcza suchy, twardy naskórek.
Sposób użycia: Niewielką ilość balsamu nakładać na stopy i delikatnie masować aż do wchłonięcia. Najlepiej stosować po peelingu do stóp z serii Fresh Look. Prezentowane zdjęcie może się nieco różnić od aktulanego wyglądu towaru.
Mineralny balsam do stóp z propolisem,zapobiega grzybicy SPA & Body Care (060) 100ml
|