Szampon przeciwłupieżowy z pokrzywą rozmarynem i minerałami z Morza Martwego Rosemary & Nettle Anti Dandruff Health&Beauty 400ml
Cena: 30,90zł


Szampon przeciwłupieżowy z pokrzywą rozmarynem i minerałami z Morza Martwego Rosemary & Nettle Anti Dandruff Health&Beauty 400ml Cena: 30,90zł

Health & Beauty Anti Dandruff Rosemary and Nettle Shampoo 400 ml

Producent: Health&Beauty Izrael
Czynniki takie jak: wiatr, słońce, woda morska i chlorowana, wysoka i niska temperatura, farbowanie, prostowanie, suszenie, ondulacja i zmiany hormonalne widocznie uszkadzają strukturę włosów, powodują nadmierne przesuszenie skóry głowy, czyniąc włosy łamliwymi, cienkimi, suchymi, matowymi i z łupieżem.

Pomocą w pielęgnacji tak zniszczonych włosów jest innowacyjny szampon naszej firmy bazujący na skoncentrowanym wyciągu z pokrzywy i rozmarynu, który usuwa i zmniejsza ryzyko powrotu łupieżu.

Ekstrakt z aloesu łagodzi podrażnioną skórę głowy i koi swędzenie.

Dodatkowo zawiera regenerujące proteiny, olejek z nasion marchwi, oliwę z oliwek, witaminy E i B5 oraz aktywne minerały z Morza Martwego.

Zapobiega rozdwajaniu się końcówek i elektryzowaniu się włosów a także zapewnia im naturalną ochronę przed niekorzystnym wpływem środowiska.

Nadaje połysk, czyni je miękkimi, mocnymi i wolnymi od łupieżu.

Skład:
- aktywne minerały z Morza Martwego
- skoncentrowanym wyciągu z pokrzywy i rozmarynu,
- ekstrakt z aloesu
- proteiny
- olejek z nasion marchwi
- oliwa z oliwek
- witaminy E i B5

Sposób użycia:
Nanieść na włosy odpowiednią ilość szamponu i myć masując skórę głowy.
Spłukać i powtórzyć czynność pozostawiając szampon na włosach przez około 2 minuty, aby umożliwić działanie wszystkim składnikom.
Spłukać dokładnie letnią wodą.
Dla uzupełnienia pielęgnacji zaleca się użycie maseczki lub serum do włosów z serii H&B.

Opakowanie: 400 ml

 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
mastercard visa