Zestaw Xylogic Retix C EYE Plus 6 zabiegów
Cena: 499,00zł


Zestaw Xylogic Retix C EYE Plus 6 zabiegów Cena: 499,00zł
Dostawa GRATIS

Retix C Eye Plus

Producent: Urgo
Retix C Eye Plus to kompleksowa terapia odmładzająca oraz niwelująca niedoskonałości skóry takie jak zmarszczki, cienie, “worki pod oczami”, a także brak napięcia i suchość skóry.

Opakowanie:
- peeling 14 ml
- serum sterylne 6 x 2 ml
- maska 6 x 6 ml

RETIX C Eye Plus całoroczny zabieg anti – aging na skórę okolicy oczu (6 zabiegów).

Nowość! Retix.C Eye Plus URGO Aesthetics to rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki specjalnej molekule retinolu, która nie powoduje podrażnień, ani złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji.

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach.

W skład zestawu Retix.C Eye wchodzą następujące produkty:

- Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu 14 ml zawierający mieszkankę kwasów: 2,5% kwasu ferulowego, 5% kwasu cytrynowego, 5% kwasu jabłkowego, 4,5% kwasu mlekowego, a także  floretynę oraz retinol.

- Sterylne Serum w ampułkach 6 x 2 ml na skórę okolicy oczu z 10% witaminą C i kwasem ferulowym doskonale uzupełnia działanie peelingu, również wykazując silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.

- Nanostrukturalna maska w płacie 6 x 6 ml na skórę okolicy oczu, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Maska zapewnia kojący efekt chłodzenia.

Wskazania:
- zmarszczki wokół oczu
- przesuszona i wiotka skóra
- skóra pozbawiona blasku
- przebarwienia
- cienie pod oczami
- worki pod oczami

Sposób użycia:
w/g procedury zabiegowej

Kupując ten produkt oświadczasz, że masz odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do zastosowanie tego produktu i że jesteś lekarzem lub kosmetologiem.

Dostawa GRATIS
 Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
mastercard visa